Těhotenský test hCG

Kód: 1345
1 hodnocení
Značka: Healgen USA
42 Kč
Skladem

Jednorázový těhotenský rychlotest HCGdetekuje hCG v moči v koncentraci od 25 mIU/mL nebo vyšší.

HCG těhotenský test je určený pro samotestování z proudu moči.

Výsledek do 5 minut. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

HCG Těhotenský rychlotest je určený pro rychlé stanovení lidského choriového gonadotropinu (hCG) v moči v domácím prostředí. Lidský choriový gonadotropin (hCG) je hormon produkovaný vyvíjející se placentou krátce po početí a je vylučován do moči. Těhotenský test obsahuje protilátky, které specificky reagují s tímto hormonem. 

 

Použití

Můžete si otestovat moč již první den, kdy vám vynechá menstruace. Test můžete provést kdykoli během dne, pokud jste však těhotná nejvíce těhotenského hormonu obsahuje první ranní moč. Testovat můžete v proudu moči nebo v moči zachycené v čisté a suché nádobce.

 

Postup

  • Vyjměte test z ochranné fólie a seznamte se s produktem.
  • Odstraňte čepičku a držte test ve středním proudu za držátko s odkrytou absorpční špičkou směřující dolů přímo do proudu moči po dobu alespoň 10 sekund, dokud nebude důkladně vlhká. Viz obrázek níže. Poznámka: Nemočte do testovacích a kontrolních oken. Pokud chcete, můžete močit do čisté a suché nádoby a poté ponořit pouze absorpční špičku testu nejméně na 10 sekund.
  • Po odstranění testu ze středního proudu moči okamžitě nasaďte čepičku na absorpční špičku, položte test na rovný povrch s kontrolními okny směřujícími nahoru a poté začněte měřit čas.
  • Jakmile začne test probíhat , můžete si všimnout světle červeného toku pohybujícího se po testovacích a kontrolních okénkách. Výsledek odečtěte do 5 minut. Po uplynutí 5 minut výsledek neodečítejte.

 

Interpretace

  • Pozitivní: Zobrazení 2 červených čárek v testovacím okně (T) a kontrolním okně (C) znamená pravděpodobné těhotenství. Jedna čárka může být světlejší než druhá, nemusí být stejné.
  • Negativní: Zobrazení jedné červené čárky v kontrolním okně (C) znamená, že nejste pravděpodobně těhotná.
  • Neplatný: Výsledek je neplatný, pokud se neukáže ani jedna čárka , ani v kontrolním okně (C ), i když se v testovacím okně (T) objeví čárka. Musíte udělat nový test.

 

Upozornění

Jako u každého diagnostického postupu by měla být diagnóza potvrzena a stanovena pouze lékařem po zhodnocení všech klinických a laboratorních nálezů.

Pokud je vzorek moči příliš zředěný (tj. s nízkou specifickou hmotností), nemusí obsahovat reprezentativní hladinu hCG.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: