O NÁS

onas_cover

KOMPLEXNÍ VYBAVENÍ VAŠÍ LABORATOŘE NEBO KLINIKY

Jsme dodavatelem laboratorní techniky značky Boditech Med a Tianlong pro Českou a Slovenskou republiku. Udržujeme krok se současným inovativním vývojem
a dodáváme přístroje poslední generace. Jsme registrovaný dovozce a distributor diagnostických zdravotnických prostředků in vitro u Státního ústavu pro kontrolu léčiv.

logo-podanky-stranka-o-nas


Společnost Podané ruce o.p.s. je jednou z největších nestátních organizací v oblasti zdravotnictví a sociálních služeb v České republice, s více než 30letou tradicí. V roce 2011 založila neziskovou firmu Společnost Po ruce s.r.o., která v roce 2023 založilaSpolečnost Po ruce medimedi.cz s.r.o., provozující e-shop MediMedi. Tento e-shop vznikl jako odpověď na potřebu pravidelného testování klientů v sociálních službách.

Naše Mise a Podpora:
E-shop MediMedi je plně vlastněný členem naší rodiny organizací a jeho zisky podporují téměř padesát odborných center, která pečují o stovky klientů ve třech regionech ČR. Nabízíme širokou škálu zdravotnických produktů, včetně domácích testů, diagnostických testů na infekční nemoci, testů na drogy, testů na sexuálně přenosné choroby, ochranných pomůcek a léků. Prodejem těchto produktů přispíváme k lepšímu zdraví a bezpečnosti našich komunit.

 

Obchodní údaje 

Společnost Po ruce medimedi.cz s.r.o.

IČ: 19431244

DIČ: CZ 19431244 

Sídlo: Hilleho 1842/5, Černá Pole, 602 00 Brno, CZ

Kontaktní e-mail: info@medimedi.cz

Tel: + 420 773 770 759

Jsme registrovaný dovozce a distributor dle SÚKL, reg. č. o.083141.