O nás

Jsme výhradním dodavatelem laboratorní techniky značky Boditech Med a Tianlong pro Českou a Slovenskou republiku. Udržujeme krok se současným inovativním vývojem a dodáváme přístroje poslední generace. Jsme registrovaný dovozce a distributor diagnostických zdravotnických prostředků in vitro u Státního ústavu pro kontrolu léčiv.

Provozovatelem e-shopu Medi Medi je Společnost Podanky s.r.o., která byla založena v roce 2011. Založení společnosti bylo výsledkem kontinuální práce v sociálních službách s potřebou pravidelného testování klientů. Mateřská organizace - Společnost Podané ruce o.p.s. se za téměř třicet let své existence vyvinula v jednu z největších nestátních organizací poskytujících služby zejména v oblasti návykového chování v ČR. Prostřednictvím bezmála pěti desítek odborných center pečuje o stovky klientů ve třech regionech České republiky. Zisk z prodeje e-shopu Medi Medi podporuje činnost těchto center a dalších souvisejících služeb.   

V reakci na krizovou situaci spojenou s pandemií COVID-19 Podané ruce začaly provozovat nejdříve veřejný test point na Výstavišti Brno a následně otevřevřely také očkovací centrum Bohéma. 
 
Rychlé dodání 
Z vlastní zkušenosti víme, že v provozu laboratoře mohou nastat chvíle, kdy potřebujete produkt doručit takřka okamžitě, abyste mohli pokračovat v efektivním provozu. V MediMedi na to myslíme a s našimi dodavateli máme takový vztah, že můžeme zaručit dodání produktu, který není na skladě, do 14 dní. 
 
Kvalitní ověřená technika 
Dovážíme přístroje, které prošly úspěšným testováním. Zboží navíc sami testujeme v našich laboratořích a test pointech. Hledáme takové produkty, které spojí kvalitu s efektivitou, tzn. jsou rychlé a přesné, usnadňující určení správné diagnózy.
 
Otevřenost inovacím 
Podporujeme trh s inovacemi a dovážíme produkty, které podle nás mají potenciál výrazně zefektivnit vaše služby. Zajímají nás vaše potřeby a velice rádi pro vás najdeme to nejvhodnější vybavení včetně toho, které vám v naší nabídce chybí.
 
Certifikace 
Nabízíme produkty s certifikací CE a jsme registrovaný dovozce a distributor diagnostických zdravotnických prostředků in vitro u Státního ústavu pro kontrolu léčiv. 
 
Řešení Covid-19 
Nabízíme analyzátory i testovací sady pro rychlou detekci koronaviru SARS-CoV-2. 
 
Proč nakupovat u nás

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení