O NÁS

onas_cover

KOMPLEXNÍ VYBAVENÍ VAŠÍ LABORATOŘE NEBO KLINIKY

Jsme dodavatelem laboratorní techniky značky Boditech Med a Tianlong pro Českou a Slovenskou republiku. Udržujeme krok se současným inovativním vývojem
a dodáváme přístroje poslední generace. Jsme registrovaný dovozce a distributor diagnostických zdravotnických prostředků in vitro u Státního ústavu pro kontrolu léčiv.

logo-podanky-stranka-o-nas

Provozovatelem e-shopu Medi Medi je Společnost Po ruce medimedi.cz s.r.o., která byla založena v roce 2023 jako dceřiná společnost Společnosti Po ruce s.r.o., která vznikla roku 2011. Založení společnosti bylo výsledkem kontinuální práce v sociálních službách s potřebou pravidelného testování klientů. Mateřská organizace - Společnost Podané ruce o.p.s. se za téměř třicet let své existence vyvinula v jednu z největších nestátních organizací poskytujících služby zejména v oblasti návykového chování v ČR. Prostřednictvím bezmála pěti desítek odborných center pečuje o stovky klientů ve třech regionech České republiky. Zisk z prodeje e-shopu Medi Medi podporuje činnost těchto center a dalších souvisejících služeb.

Obchodní údaje:

 

Společnost Po ruce medimedi.cz s.r.o.

IČ: 19431244

DIČ: CZ 19431244 

Sídlo: Hilleho 1842/5, Černá Pole, 602 00 Brno, CZ

Kontaktní e-mail: info@medimedi.cz

Tel: + 420 773 770 759

Jsme registrovaný dovozce a distributor dle SÚKL, reg. č. o.083141.