Test Hepatitida typu B Turklab 20 ks plná krev/sérum/plazma

1 hodnocení

Kazetový test pro stanovení povrchového antigenu viru hepatitidy B.

Dostupnost Skladem
Kód: 1331
1 365 Kč 1 128,10 Kč bez DPH
Test Hepatitida typu B Turklab 20 ks plná krev/sérum/plazma
1 hodnocení
5,0 1 hodnocení

Hepatitida je obecný název zahrnující záněty jater, které mohou být způsobeny různými infekčními původci jako je hepatitida A, B, C, D a E. Z mnoha typů virové hepatitidy má největší význam hepatitida B (HBV). Hepatitida B je závažné a časté infekční onemocnění jater, týkající se milionů lidí po celém světě.
Závažné patologické důsledky přetrvávající virové infekce jater (HBV) zahrnují vývoj chronické jaterní nedostatečnosti, cirhózy a hepatocelulárního karcinomu (HCC). Kromě toho virus hepatitidy B (HBV) může přenášet onemocnění po dobu mnoha let. Infekce se může objevit i v ranném dětství, kdy je bez příznaků, a často vede k chronickému stádiu.

Detekce povrchového antigenu hepatitidy B (HBsAg) identifikuje jedince infikované virem hepatitidy B. Koncentrace sérové HBV DNA kvantifikovaná real-time polymerázovou řetězovou reakcí (PCR) koreluje s progresí onemocnění a tím i s nasazením léčby a dalším monitorováním. HBsAg se typicky detekuje citlivou imunozkouškou, která používá protilátku proti povrchovému antigenu hepatitidy B. Rychlé testy přinášejí významné výhody, které zahrnují snížení nákladů, rychlé získání výsledků, časnou diagnózu, personál s minimem proškolení, zvýšení úrovně periferní zdravotní péče a rychlé zahájení léčby.

Test se provádí s plnou krví (venózní nebo kapilární krev) / sérem / plazmou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

tRiJEcz5SaqD5RsXLhs9XA thumb 80c
1 573 Kč bez DPH
1 903,33 Kč

Rychlotest na virus hepatitidy C ze séra či plazmy je chromatografický imunotest pro kvalitativní...

1248