Test Hepatitida typu B Turklab 20 ks plná krev/sérum/plazma

Kód: 1331
1 hodnocení
Značka: Turklab
1 365 Kč
Skladem

Kazetový test pro stanovení povrchového antigenu viru hepatitidy B. 

Test se provádí s plnou krví (venózní nebo kapilární krev) / sérem / plazmou.

Test je určen pouze pro profesionální použití.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hepatitida B je vážné virové onemocnění jater, které postihuje miliony lidí po celém světě. Chronická infekce viru hepatitidy B může vést k vážným následkům, jako je jaterní nedostatečnost, cirhóza a hepatocelulární karcinom. Detekce povrchového antigenu hepatitidy B (HBsAg) je klíčová pro identifikaci infikovaných jedinců.

Testování HBsAg je prováděno pomocí rychlé chromatografické imunoanalýzy, která využívá specifické protilátky k detekci antigenu viru hepatitidy B. Vzorek krve, séra nebo plazmy se aplikuje na testovací kazetu, kde, v případě přítomnosti HBsAg, vznikne barevná linie, indikující pozitivní výsledek testu.

UPOZORNĚNÍ A OMEZENÍ

  • Pouze pro profesionální diagnostické použití in vitro.
  • Přečtěte si pozorně před použitím tento příbalový leták. Abyste získali správné výsledky, musíte provádět test přesně tohoto letáku.
  • Test je určen pro vzorky plné krve/séra/plazmy. Použití jiných typů vzorků může způsobit neplatné nebo falešné výsledky.
  • Tento test mohou používat pouze dostatečně proškolený personál seznámený s laboratorními postupy a s jejich potenciálními riziky. Používejte vhodné oblečení, ochranné rukavice, brýle a zacházejte s materiály podle Správné laboratorní praxe.
  • Se všemi vzorky pacientů se zachází jako s potenciálně infekčními. Během celého postupu dodržujte všechna upozornění týkající se mikrobiologického rizika a vzorky odstraňte do odpadu dle standardních postupů.
  • Negativní výsledek nevylučuje možnost HBV infekce. V případě, že test je negativní a klinické příznaky přetrvávají, proveďte dodatečné testování za použití jiných metod.
  • Falešně negativní výsledky se vyskytují po nedávné expozici HBV. Období po nedávné expozici může trvat několik měsíců, dříve než hladina protilátek stoupne nad detekční limit. V mimořádných případech, přítomnost mutantního viru a infekce variantním virem mohou vést k falešně negativním výsledkům.
  • Pozitivní vzorky se musí přetestovat za použití jiných metod a výsledky nemohou být použity jako jediný důkaz pro diagnózu virové infekční hepatitidy.
  • Jako u všech diagnostických testů, musíte mít na zřeteli, že stanovení diagnózy nemůže být založeno na jediném výsledku testu. Diagnóza může být vyslovena pouze odborníkem až po vyhodnocení všech klinických a laboratorních nálezů.

UCHOVÁVÁNÍ

Testovací kazety se musí uchovávat mimo zdroje radiace, přímého slunečního světla, vlhkosti a tepla.
Skladují se při 4 – 30°C. Nemrazí se.
Testovací kazeta se musí použít do 1 hodiny po otevření.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: