Od 1.8. do 14.8. jsme všichni z MEDIMEDI na dovolené a tak může být expedice některých objednávek zpomalena. Krásné prázdniny Vám přeje tým MEDIMEDI.

TSH pro iCHROMA II

1 hodnocení
Značka: BODITECH

Test se používá pro kvantitativní stanovení TSH v lidském séru/plazmě. Je to užitečný prostředek při měření a monitorování funkce štítné žlázy.

Přístrojový test pro analyzátor iChroma II.

Sada 25 testů

Test je určen pouze pro profesionální použití.

Dostupnost Na dotaz
Kód: 1073
2 813,25 Kč 2 325 Kč bez DPH 112,53 Kč / 1 ks
TSH pro iCHROMA II
1 hodnocení
Značka: BODITECH
tsh
Novinka
5,0 1 hodnocení

Stanovení sérové nebo plazmatické hladiny hormonu stimulujícího štítnou žlázu (TSH nebo tyreotropinu) je považováno za důležité měření při hodnocení funkce štítné žlázy. Tyreoidální stimulační hormon je vylučován předním lalokem hypofýzy a vyvolává produkci a uvolňování tyroxinu (T4) a trijodtyroninu (T3) ze štítné žlázy. Jedná se o glykoprotein o molekulové hmotnosti přibližně 28 000 daltonů, který se skládá ze dvou chemicky odlišných podjednotek, alfa a beta. Přestože je koncentrace TSH v krvi velmi nízká, je nezbytný pro udržení normální funkce štítné žlázy. Uvolňování TSH je regulováno hormonem uvolňujícím TSH (TRH), který produkuje hypotalamus. Hladiny TSH a TRH jsou nepřímo úměrné hladině hormonu štítné žlázy. Pokud je v krvi vysoká hladina hormonu štítné žlázy, hypotalamus uvolňuje méně TRH, takže hypofýza vylučuje méně TSH. K opačnému působení dojde při snížené hladině hormonů štítné žlázy v krvi. Tento proces, známý jako mechanismus negativní zpětné vazby, je zodpovědný za udržení správné hladiny těchto hormonů v krvi.

Vzorek se odebírá z plné krve nebo plazmy. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení