FSH pro iCHROMA II

Kód: 1075
Novinka
2 hodnocení
Značka: BODITECH
2 692,25 Kč 107,69 Kč / 1 ks
Do 7 dnů

Nejčastějším důvodem vysoké koncentrace FSH v séru je u žen, které procházejí nebo nedávno prodělaly menopauzu.

Mezi stavy s vysokou hladinou FSH je spojena s neplodností a/nebo infertilitou. Proto jsou vysoké hladiny FSH známkou subfertility nebo neplodnosti.

Přístrojový test pro analyzátor iChroma II.

Sada 25 testů. 

Test je určen pouze pro profesionální použití.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ichromaTM FSH test je fluorescenční imunoanalýza (FIA) pro kvantitativní stanovení folikulostimulačního hormonu - folitropinu (FSH) v lidském séru/plazmě. Je to užitečný prostředek při řízení a monitorování koncentrace FSH.

Nejčastějším důvodem vysoké koncentrace FSH v séru je u žen, které procházejí nebo nedávno prodělaly menopauzu. Vysoké hladiny folikulostimulačního hormonu naznačují chybění normální omezující zpětné vazby z gonád, což vede k neomezené produkci FSH hypofýzou. Pokud se vysoké hladiny FSH objeví v reprodukčním období, jedná se o abnormální stav. Mezi stavy s vysokou hladinou FSH patří: Předčasná menopauza známá také jako předčasné selhání vaječníků, nedostatečná ovariální rezerva známá také jako předčasné stárnutí vaječníků, gonadální disgeneze, Turnerův syndrom, kastrace, Swyerův syndrom, některé formy vrozené hyperplazie nadledvin (CAH), selhání varlat.

Většina těchto stavů je spojena s neplodností a/nebo infertilitou. Proto jsou vysoké hladiny FSH známkou subfertility a/nebo neplodnosti.

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: