Real-Time PCR Systém Gentier 96R 96 vzorků/cyklus

Kód: 1243
Novinka Tip
3 hodnocení
Značka: TIANLONG
617 100 Kč 617 100 Kč / 1 ks
Na dotaz

Gentier 96R Real-Time PCR systém je navržen pro experimentální analýzy charakterizované polymerázovou řetězovou reakcí (PCR) za účelem detekce DNA/RNA a může být používán v různých oblastech včetně klinické diagnostiky, epidemiologického monitorování, bezpečnosti potravin, forenzního a vědeckého výzkumu atd.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gentier 96R Real-Time PCR System je navržen tak, aby vyhovoval potřebám špičkových laboratoří. Díky výborné kvalitě a výkonu je zahrnut do katalogu nejlepšího zdravotnického vybavení, vydaného Čínskou asociací lékařského vybavení. Se 4 fluorescenčními kanály (96R)- může Gentier zpracovat 96 vzorků v jednom cyklu
Různé následné aplikace včetně kvalitativní multiplex detekce, kvantitativní analýzy, analýzy SNP a analýzy křivky tání lze snadno provádět pomocí výkonného a účinného systému regulace teploty a fluorescenčního systému, snadno použitelného softwaru a uživatelsky snadných provozních návrhů.

Gentier 96 Real-Time PCR systém je určen pro použití kvalifikovanými odborníky z klinických laboratoří vyškolenými v technikách PCR.

 


              

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: