QNT - Night Burner - 90 Kapslí

Kód: 2145
Novinka
Neohodnoceno
Značka: QNT
389 Kč
Skladem

Night Burner, jako doplněk stravy, je navržen tak, aby podporoval spalování tuků během spánku. Jeho pečlivě vypracovaná receptura kombinuje složky, které optimalizují metabolismus tuků a umožňují odbourávání tuků během noci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

PROČ UŽÍVAT DOPLNĚK STRAVY NIGHT BURNER?

Night Burner, jako doplněk stravy, je navržen tak, aby podporoval spalování tuků během spánku. Jeho pečlivě vypracovaná receptura kombinuje složky, které optimalizují metabolismus tuků a umožňují odbourávání tuků během noci. Night Burner se užívá před spaním, což je rozdíl oproti Day Burneru, který aktivuje metabolismus během dne. Díky účinkům jeho složek pomáhá tělu aktivovat spalování tuků během nočního spánku, což vám umožní hubnout pohodlněji a příjemně usínat.

Kombinace účinných složek v receptuře Night Burneru spolu s vyváženou stravou může posílit proces účinnějšího hubnutí. Aktivní složky tohoto doplňku přímo působí na spalování tuků, což umožňuje optimální hubnutí. Night Burner vám tak pomůže dosáhnout a udržet si žádanou váhu.

Informace Zdroj 1 kapsle
Cholin L-bitartrát L-cholin bitartrát potažený 600 mg
Inositol Inositol 300 mg
Inulin Čekanka 300 mg
Suchý extrakt Citrus Aurantium Citrus aurantium 65,01mg
Synefrin aktivní u CitruCitrus aurantium 19,5 mg

 

SLOŽKY, KTERÉ V NOCI AKTIVUJÍ SPALOVÁNÍ TUKU.

Night Burner, jako doplněk stravy, funguje jako výkonný spalovač tuků díky svému působení na metabolismus. Jeho složky jsou silnými aktivátory pro spalování tuků. Vysoká koncentrace cholinu L-bitartrátu je jednou z ingrediencí, která urychluje metabolismus a zvyšuje spalování tuků během dne.

Ingredience byly pečlivě vybrány tak, aby byla zajištěna účinnost synergických účinků. Kombinace těchto složek byla navržena s cílem udržet kvalitu jejich účinných látek. Cholin L-bitartrát obsažený v Night Burner urychluje proces spalování tuků, čímž podporuje rychlejší a efektivnější metabolismus. Tímto způsobem zabrání hromadění tuků v těle. Kromě toho cholin L-bitartrát pomáhá snižovat večerní pocit hladu a podporuje lepší trávení večerního jídla.

Night Burner obsahuje vysokou koncentraci inositolu a inulinu. Tyto aktivní složky spolu s cholinem L-bitartrátem přispívají k metabolizmu lipidů a umožňují regulaci chuti k jídlu, což podporuje kontrolu hmotnosti. Inositol má klíčovou roli při transportu mastných kyselin do buněk těla. Jeho spojení s cholinem L-bitartrátem napomáhá omezit ukládání tuků v tepnách a snížit hladinu cholesterolu. Inulin, obsažený ve vysoké koncentraci v Night Burneru, přispívá k trávení a podporuje zdravou střevní flóru, což má pozitivní vliv na imunitní systém a celkové zdraví. Taktéž reguluje uvolňování cukru, což přispívá k udržení normální hladiny cukru v krvi během spánku.

 
 
Night Burner obsahuje také extrakt z hořkého pomeranče, který obsahuje účinné látky podporující hubnutí stimulací odbourávání tuků. Jeho přítomnost ve složení Night Burneru pomáhá zvýšit metabolickou aktivitu, což přispívá k efektivnímu spalování tuků. Synefrin, obsažený v hořkém pomeranči, je účinnou sloučeninou, která podporuje proces hubnutí tím, že stimuluje metabolismus a aktivně přispívá k odbourávání tuků v těle. Night Burner, spalovač tuků určený pro užívání večer, nabízí příznivé účinky na trávení, potlačení chuti k jídlu a aktivaci metabolismu, což přispívá ke spalování tuků během spánku.
 

NOČNÍ SPALOVAČ, EFEKTIVNÍ SPALOVAČ TUKU

Night Burner, díky svému mimořádně účinnému složení, dokáže aktivovat metabolismus lipidů. Po aktivaci přispívá k uvolňování tukových zásob tím, že podporuje jejich spalování během celé noci. Díky obsaženým složkám Night Burner umožňuje efektivní přepravu tuků a současně podporuje redukci tělesného tuku. Tato akce nejenže přispívá k procesu hubnutí, ale také snižuje pocit hladu, což usnadňuje regulaci hmotnosti.

Night Burner je vyvinut s ohledem na potřeby lidí v oblasti hubnutí a představuje komplexní řešení pro efektivní spalování tuků, které jsou spotřebovány nebo uloženy v těle.

Kdy užívat Night Burner? Night Burner by se měl užívat před spaním.

Kolik kapslí? 3 kapsle s vodou před spaním.

Jak užívat kapsle? Jednoduše je zapijte velkou sklenicí vody.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: VITAMÍNY A DOPLŇKY STRAVY
Záruka: Dle datumu spotřeby

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: