QNT - Multivitamin Men's - 60 kapslí

Kód: 2157
Novinka
Neohodnoceno
Značka: QNT
299 Kč
Skladem

Men's je vynikající multivitamínový a multiminerální doplněk stravy. Jeho silné složení obsahující 12 vitamínů a 7 minerálů vám umožní nabít svou vitalitu a udržovat optimální formu po celý den.

Detailní informace

Detailní popis produktu

PROČ UŽÍVAT MEN'S?

Men's je vynikající multivitamínový a multiminerální doplněk stravy. Jeho silné složení obsahující 12 vitamínů a 7 minerálů vám umožní nabít svou vitalitu a udržovat optimální formu po celý den.

Vitamíny a minerály jsou klíčovými živinami nezbytnými pro zdravé fungování našeho těla. Zajištění dostatečného množství těchto živin během jednoho dne může být někdy komplikované. I přes snahu o zdravou a vyváženou stravu může být obtížné získat všechny doporučené nutriční hodnoty vitamínů a minerálů prostřednictvím potravy. Vytvoření speciálního doplňku stravy pro muže bylo zaměřeno na poskytnutí nezbytných živin pro doplnění energie. Tento doplněk obsahuje komplex, který sjednocuje všechny užitečné vitamíny a minerály, poskytující vám přirozený záblesk energie. Jeho složení je ideální pro plnohodnotné každodenní životy. Pravidelné užívání tohoto doplňku nejen posílí váš imunitní systém, ale také vám pomůže bojovat proti oxidativnímu stresu.

Men's je skvělý „vše v jednom“ doplněk, který vám umožní efektivně pokrýt nutriční nedostatky ve vaší stravě. Je snadno stravitelný a poskytuje denní dávku minerálů a vitamínů, ideální pro návrat do formy a zvládání náročných dnů. Navíc obsahuje ženšen, rostlinu, která nejen zvyšuje fyzickou odolnost, ale také stimuluje mužskou vitalitu. Men's je skvělým každodenním společníkem, který vám pomůže vyzařovat sílu a pohodu.

 

JAKÉ JSOU VÝHODY MEN'S?

Optimální kombinace vitamínů a minerálů v produktu Men's bude mít na organismus několik klíčových přínosů. Tento doplněk stravy napomáhá vyplnit výživové mezery ve vaší každodenní stravě, což vám pomáhá posílit imunitní systém. Během celého dne imunitní systém těla chrání před bakteriemi a viry, které mohou přijít z vnějšku. Nedostatek vitamínů a minerálů může ovlivnit imunitní systém, způsobujíc jeho oslabení. Složení Men's dodává dostatečné množství živin, aby udrželo imunitní systém v optimálním stavu a poskytlo mu potřebnou sílu k odolávání vnějším hrozbám.

Doplněk stravy Men's s vysokým obsahem vitamínů a minerálů zároveň funguje jako antioxidant, chránící buňky těla před oxidativním stresem. Tímto způsobem omezuje škodlivé účinky volných radikálů a dalších vnějších agresorů, přispívajíc k posílení buněk těla. Výhody poskytované produktem Men's poskytují tělu potřebný impulz. Tento doplněk rovněž obsahuje ženšen, jehož vlastnosti mohou pomoci mužům obnovit mužnost a zlepšit fyzickou výkonnost. Ženšen napomáhá tonizovat tělo, zvyšuje vytrvalost a bojuje proti únavě. Díky prospěšným účinkům tohoto doplňku na tělo budete zářit vitalitou.

Informace Zdroj 1 kapsle
Vit.A Acetát vitamínu A 1200 μg
Vit. D3 Lanolin z ovčí vlny 7,5 μg
Vit. E Dl-alfa tokoferylacetát 30 mg
Vit. C Kyselina askorbová 80 mg
Vit. B1 (thiamin) Thiamin mononitrát 4,2 mg
Vit. B2 (riboflavin) Riboflavin 4,8 mg
Vit. B3 (niacin) Nikotinamid 54 mg
Vit. B6 (pyridoxin) Pyridoxin hydrochlorid 6 mg
Vit. B9 (kyselina listová) Kyselina listová 400 μg
Vit.B12 Kyanokobalamin 3 μg
Biotin D-Biotin 150 μg
Vit. B5 Pantothenát vápenatý 15 mg
Železo Ferrous Fumarate BP (Fe 30,57 – 32,87 %) 14 mg
Zinek Trihydrát citrátu zinečnatého 14 mg
měď Bisglycinát měďnatý 1650 μg
Mangan 1 mg
Selen Seleničitan sodný 100 μg
Chrom 100 μg
Jodid Jodid draselný 225 μg
Panax ženšen Kořen ženšenu 20 mg
Sibiřský ženšen Kořen ženšenu 20 mg

 

JAKÉ VITAMINY OBSAHUJE MEN'S?

Doplněk stravy Men's se skládá z několika vitamínů. Najdete vitamín A, který kromě toho, že stimuluje imunitní systém a má antioxidační roli, podporuje dobrý zrak. Vitamín D3, což je sluneční vitamín, stimuluje tvorbu protilátek a tím posiluje imunitu. Jeho vysoká biologická dostupnost také přispívá k celkovému posílení kostry a dobré údržbě svalů. Vitamin C je vitamin s antioxidačními vlastnostmi, zejména podporou tvorby bílých krvinek. Pomáhá snižovat únavu díky povzbuzení, které tělu přináší. Tento vitamín je dokonalým stimulantem, který dodá tělu tón. Vitamin E má také vynikající antioxidační vlastnosti, které chrání tělo před různými vnějšími agresemi. V neposlední řadě zde najdete také celou sadu vitamínů B, které přispějí k normálnímu energetickému metabolismu a pomohou v boji proti únavě. Tyto vitamíny také přispívají ke správné funkci nervového systému a imunitního systému.

JAKÉ MINERÁLY OBSAHUJE MEN'S?

Kromě této sady vitamínů je složení Men's bohaté také na minerály, které jsou neméně důležité pro správné fungování organismu. Obsahuje zejména zinek, železo, měď, mangan, selen, chrom a jód pro zajištění ideální rovnováhy minerálů. Budou hrát roli při poskytování energie tělu, ale také imunitnímu systému. Doplněk pro muže obsahuje poměrně vysokou koncentraci zinku. Zinek je esenciální minerál, který je prospěšný pro imunitní systém, kromě toho, že je super antioxidantem. Hraje roli ve funkci mnoha enzymatických metabolismů. Podílí se také na syntéze hormonů, jako je testosteron, a proto obsahuje doplněk stravy pro muže více zinku než jeho protějšek pro ženy. Men's, složený ze značného souboru minerálů a vitamínů, je ideálním doplňkem stravy vše v jednom pro muže, kteří chtějí doplnit energii a zároveň posílit svůj imunitní systém.

Kdy užívat Multivitamin Men's? Multivitamin Men's by se měl užívat s jídlem (ideálně obědem).

Kolik kapslí? 1 kapsle denně.

Jak užívat kapsle? Jednoduše je zapijte velkou sklenicí vody.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: VITAMÍNY A DOPLŇKY STRAVY
Záruka: Dle datumu spotřeby

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: