Analyzátor iChroma™ M3

Kód: 1262
Novinka Tip
8 hodnocení
Značka: BODITECH
11 979 Kč
Skladem

Kompaktní analyzátor iChroma™ M3 kompatibilní s testovacími kazetami iChroma CRP (1068), D-Dimery (1070) a FOB Neo (1067). 

Určeno výhradně pro profesionální použití ve zdravotnictví. Přístroj musí obsluhovat pouze odborný zdravotnický personál.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přístroj iChromaM3 je přenosný analyzátor určený k použití s diagnostickými imunofluorescenčními soupravami in vitro vyráběnými společností Boditech Med Corporation. Přístroj je určen pro profesionální laboratorní použití. Přístroj iChroma™ M3 je určen k použití pouze ve spojení se sadami imunofluorescenčních testů iChroma™ a je určen pouze pro diagnostické účely in vitro. Přístroj iChroma™ M3 lze použít ke screeningu, monitorování a nebo vyšetření v centralizovaných laboratořích nemocnic a lékařských ordinacích.

Testovací režimy

Přístroj iChroma M3 má k dispozici dva režimy testování v závislosti na požadavcích na pracovní postup.

< Single> režim je vhodný pro kontrolu výsledků jednoho pacienta. Po nanesení vzorku a vložení kazety do přístroje iChroma™ M3 přístroj automaticky odpočítá reakční dobu a zobrazí  výsledek.
< Multi> režim se využívá pro práci s více pacienty. Po nanesení  vzorku pacienta do jamky pro vzorek uživatel odpočítá reakční dobu pomocí stopek a následně vloží kazetu do nosiče přístroje iChroma™ M3. Poté přístroj okamžitě naskenuje kazetu a do 30 sekund zobrazí výsledek testu.
 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: iCHROMA Boditech
Hmotnost: 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: