Analyzátor iChroma™ M2

Kód: 1261
Novinka Tip
2 hodnocení
Značka: BODITECH
11 979 Kč
Skladem

Kompaktní analyzátor iChroma™ M2 pro diagnostiku COVID-19 vč. protilátek a chřipky. 

Testovací kazety jsou totožné s přístrojem iChroma 2 - Strep A (1072), Covid-19/ Flu Combo testy (1222), Covid-19 Ag testy (1013), protilátky Covid-19 Ab (1042), protilátky po očkování Covid-19 nAb (1207).
 

Určeno výhradně pro profesionální použití ve zdravotnictví. Přístroj musí obsluhovat pouze odborný zdravotnický personál.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přístroj iChromaM2 je přenosný analyzátor určený k použití s diagnostickými imunofluorescenčními soupravami in vitro vyráběnými společností Boditech Med Corporation. Přístroj je určen pro profesionální laboratorní použití. Přístroj iChroma™ M2 je určen k použití pouze ve spojení se sadami imunofluorescenčních testů iChroma™ a je určen pouze pro diagnostické účely in vitro. Přístroj iChroma™ M2 lze použít ke screeningu, monitorování a nebo vyšetření v centralizovaných laboratořích nemocnic a lékařských ordinacích.

Testovací režimy

Přístroj iChroma M2 má k dispozici dva režimy testování v závislosti na požadavcích na pracovní postup.

Režim "Walk Away" může být užitečný pro kontrolu výsledků jednoho pacienta. Ihned po nanesení vzorku se kazeta vloží do přístroje ichroma™ M2. Poté přístroj iChroma M2 automaticky odečítá reakční dobu a následně zobrazí výsledek.

"Read now" režim může být velmi užitečný při práci s více pacienty. Po nanesení vzorku pacienta do jamky pro vzorek uživatel odečte reakční dobu manuálně pomocí stopek a následně vloží kazetu do přístroje iChroma M2. Poté přístroj okamžitě naskenuje kazetu a do 30 sekund zobrazí výsledky testu. 

Doplňkové parametry

Kategorie: iCHROMA Boditech
Hmotnost: 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: