Drogový test na Kotinín (nikotin) z moči - 1 ks

Kód: 1366
2 hodnocení
Značka: Healgen USA
37 Kč
Skladem

Rychlotest na zjištění přítomnosti cotininu (nikotinu) v moči.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nicotin je alkaloid obsažený v tabáku a je hlavní psychoaktivní složkou tabákových výrobků. Když člověk kouří nebo používá jiné formy tabáku, absorbují se nikotin do těla, kde působí na centrální nervový systém a vyvolává různé účinky, včetně pocitu euforie a závislosti.

Cotinin je metabolit nikotinu, což znamená, že je to látka, která vzniká při metabolizaci nikotinu v těle. Když se nikotin dostane do těla, je metabolizován játry na cotinin, který je poté vylučován močí. Cotinin má delší poločas rozpadu v těle než samotný nikotin, což znamená, že zůstává v těle déle než nikotin a může být snadněji detekován v moči nebo jiných biologických vzorcích.

Jednou z hlavních výhod testování cotininu je skutečnost, že se jedná o stabilnější látku než nikotin a jeho metabolity. To znamená, že testování cotininu může poskytnout spolehlivější a dlouhodobější indikaci užívání tabákových výrobků než testování nikotinu samotného.

Celkově tedy rozdíl mezi nikotinem a cotininem spočívá v jejich funkcích a interakcích v těle. Nikotin je hlavní aktivní složkou tabákových výrobků, zatímco cotinin je produkt metabolismu nikotinu a může být použit jako indikátor expozice tabákovým výrobkům při testování.

 

HEALGEN DROGOVÝ TEST NA COTININ (respektive NIKOTIN) je přesný a snadno použitelný, zde je návod:

  1. Ponořte testovací proužek do vzorku moči na 10-15 sekund.
  2. Nechte vzorek moči nasát testovací proužek.
  3. Nasaďte víčko na zařízení a položte na rovný, čistý povrch.
  4. Vyčkejte na výsledek testu cca 5 minut.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: